قوانین فروش

/قوانین فروش
قوانین فروش۱۳۹۷/۱۲/۲۱ ۲:۰۳:۳۷

 ***** با تجربه ای چند ساله در زمینه ی واردات کالا تصمیم به فروش مستقیم و آنلاین نموده تا بتواند طیف گسترده ای از سفارشات خریداران خود را پوشش بدهد.لذا ازشما خواهشمندیم قبل از ثبت سفارشات خود موارد زیر را با دقت مطالعه نموده و سپس سفارشات خود را ثبت کنید.

۱-سفارشات حداکثر طی ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری قابل ارسال می باشد.

۲-محصولات ارائه شده دارای ضمانت ۷۲ ساعت مهلت تست می باشد و مربوط به اصل بودن کالا و مشکلاتی که از جانب شرکت سازنده می باشد.بدیهی است هرگونه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری از جانب خریدار مشمول این طرح نمی باشد و درصورت بروز مشکل تعویض یا عودت وجه بستگی بنظر فروشنده دارد.همچینین دارای ۱۸ ماه تامین قطعات می باشد که هزینه تامین قطعات به عهده ی صاحب کالا می باشد.ضمنا هزینه عودت کالا به عهده خریدار می باشد.

۳-خریداران گرامی توجه داشته باشند که در صورت خرید تاچ و ال سی دی از سایت شیائومی یزد و مشاهده مشکل در تاچ و ال سی دی میتوانند آنرا برای ما برگشت زده و آنرا تعویض کنند یا وجه خود را دریافت کنند اما این مهم در صورتی امکان پذیر است که برچسب روی تاچ و ال سی دی آسیبی (اعم از ایجاد خراش و یا کنده شدن آن و .. ) ندیده باشد.

۴-هر گونه سهل انگاری از جانب خریدار اعم از آدرس پستی و اطلاعات شخصی نادرست و یا اشتباهاتی نظیر انتخاب نادرست رنگ و سایر مشخصات محصول مورد نظر برعهده خریدار می باشد و قابل تعویض نمی باشد.

۵-خریداران گرامی توجه داشته باشند که کالاها از طریق شرکت ارسال کننده (پست,تیپاکس) بیمه شده و در بسته های پستی مخصوص ارسال خواهند شد و عواقب هر گونه سهل انگاری در ارسال و تحویل کالا به عهده ی شرکت ارسال کننده خواهد بود.

۶-جهت رجیستری گوشی های خریداری شده ثبت کدملی و شماره تماس(صرفا مربوط به یک شخص و کدملی قبلا ثبت مسافری نشده باشد) الزامی می باشد.

۷-جهت آگاهی از آخرین اخبار و موجودی ها می توانید کانال تلگرام ما را دنبال کنید.